Sounds good

Sounds Good Wrocław profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie: koncertów, konferencji, imprez firmowych, bankietów, festynów, imprez plenerowych

Koncerty

NEURONY – piknik kreatywny w Oleśnicy Piknik kreatywny Neurony, to dwudniowe święto pomysłowości, festiwal naukowy i inkubator twórczego myślenia. Na wszystkich ciekawskich i dociekliwych czekać będzie między innymi przygotowana przez Centrum Naukowe Kopernik Wystawa Eksperymentuj.

Koncert zespołu Limbowski w ramach akcji "Kultura na Politechnice" Nominowany do Fryderyków 2012 za album "Tribute to Georgie Buck" projekt muzyczny stworzony przez Michała Augustyniaka proponuje słuchaczom nie tylko blues z delty rzeki Missisipi, ale również zaskakuje niekonwencjonalną mieszanką miejskiego folku, motywów kubańskich, tanga czy rosyjskiego walca pogrzebowego. Limboski przy pomocy akordeonu, fortepianu, kontrabasu, bębnów dociera do naszych uszu, a barwą głosu przenika świadomość utrwalając w niej klimat surrealistycznego świata muzyki.

15 listopada odbyła się kolejna edycja #smday. Podczas konferencji wystąpili m.in. Paweł Tkaczyk, Andrzej Tucholski, Szymon Sikorski, Pauline Coutant, Maurycy Graszewicz, Tomasz Kudła, Tomasz Jakub Sysło oraz Hubert Tworkowski. Foto: Dunvael Photography :)

16 Stycznia 2016 roku odbyła się impreza studniówkowa w hotelu Orla Skala w Szklarskiej Porębie. Hotel położony jest w malowniczym miejscu na samym szczycie skały. Z pięknym widokiem na góry. www.orlaskala.szklarska.pl

Od 4 czerwca mamy we Wrocławiu nowy bar. ZaZoo Beach Bar stanął na sztucznej plaży w okolicach mostu Zwierzynieckiego.

15 kwietnia 2014 odbyło się uroczyste otwarcie Botanica Residence - priorytetowej inwestycji spółki Dom Developer. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz miasta, przedsiębiorcy, przedstawiciele mediów oraz współpracownicy i pracownicy spółek, które miały przyjemność realizować ten wyjątkowy projekt.

Dnia 3 lutego uczestniczyliśmy w otwarciu wystawy - "7 Cudów Wrocławia i Dolnego Śląska", organizowana przez Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”, to jedno z najważniejszych wydarzeń odbywających się w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Będzie można ją oglądać od 3 lutego do 14 maja w Sali Mieszczańskiej wrocławskiego Starego Ratusza.

Impreza integracyjna dla całego środowiska akademickiego Politechniki Wrocławskiej

Na auli głównej Politechniki Wrocławskiej odbył się kolejny koncert z cyklu "Kultura na Politechnice". Tym razem gwiazdą wieczoru był wrocławski zespół jazzowy Freeway Quintet, który współtworzą studenci Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

"Koncert zespołu Lebowski w DKF" W ramach działalności Dolnośląskiego Klubu Filmowego odbył się koncert zespołu Lebowski Koncert ten odbył się w ramach trasy koncertowej promującej ich debiutancki album "Cinematic" Zespół Lebowski to nowe brzmienia będące z pogranicza art rocka, muzyki filmowej, eksperymentalnej i improwizowanej stanowiące hołd dla polskiej kinematografii. Muzyka przenosi w świat wypełniony wszechobecnym sentymentalizmem i melancholią. Pozwala się otworzyć na wizualizacje, które emanują uczuciem wyzwalając niebanalne emocje. A wszystko to dopełnione bogatym instrumentarium.

Po raz kolejny ekipa Sounds Good nagłośniła wspaniałą imprezę odbywającą się we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim. Tuż przed sezonem warto zaczerpnąć informacji gdzie najlepiej szusować i wypoczywać w te zimowe dni.

W odpowiedzi na apel jednego z największych serwisów technologicznych na świecie, Mashable.com, agencja PR Publicon zorganizowała konferencję z okazji święta mediów społecznościowych. Social Media Day obchodzony jest na całym świecie 30 czerwca. Jednak po sukcesie pierwszej edycji konferencji, organizatorzy doszli do wniosku, że święto mediów społecznościowych powinno być każdego dnia. Dlatego od tej pory odbyło się już 11 edycji Social Media Day. Głównym założeniem cyklu konferencji jest pokazanie mechanizmów działania mediów społecznościowym w szerszym kontekście, który ukaże zastosowania social media w różnych dziedzinach: polityce, trzecim sektorze, komunikacji firmowej. Właśnie takim tematom były poświęcone kolejne konferencje.

Muzyka jazzowa grana na żywo pod niemy film "Dr. Caligari". Niezwykłe przedsięwzięcie łączące dwa światy, lata dwudzieste ubiegłego stulecia wraz ze współczesną muzyką. Sztandarowy film ekspresjonizmu niemieckiego w nowoczesnej interpretacji jazzowej, która to zostanie specjalnie na potrzeby przedsięwzięcia skomponowana przez zespół Freeway Quintet. Cała opowieść o doktorze Caligarii została zilustrowana muzyką na żywo, która była swoistym odzwierciedleniem atmosfery filmu i próbą interpretacji przedstawionej historii. Co więcej całe wydarzenie było osadzone w kontrastowej i surrealistycznej scenografii, która byłae karykaturalną kalką z estetyki filmowych dekoracji, to wszystko wzbogacone zostało o efekty świetlne zmieniające się wraz z akcją obrazu.